Çatalca Monoblok Panjur Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Garantili işçilik ve hızlı servis anlayışımızla Çatalca’da monoblok panjurlarda meydana gelen arıza ve montaj konusunda hizmetinize hazırız.

Çatalca Monoblok Panjur Sistemi Tamiri

Monoblok panjurlar kullanılan alanlara göre değişiklik gösterip güvenlik amacıyla en çok tercih edilen ürünlerdendir. Tercih nedeni ise, pencerenin çerçevesiyle bütün halde üretilmeleri güvenliği önemli derecede artırmaktadır. Fakat rulo halinde olan monoblok panjurlar zaman içinde bozulmalara elverişli ürünlerden birisi olduğu için tamir gerekebilir. Onarım işini kendi başınıza yapmaya kalkışmanız daha büyük sorunlara neden olabilir. Tamir konusunda bizimle iletişime geçmeniz halinde tamir gerekiyorsa yapılıp değiştirilmesi gerekiyorsa uygun fiyatlarımızla montaj işini yapıyoruz.

Çatalca'da Monoblok Kutulu Panjur Tamiri

Monoblok kutulu panjurlar duvarların dış yüzeyi ile aynı hizada tasarlanmış panjur çeşididir. Estetik yapısıyla da tercih edilen bu modelde motor, tüp, kordon ve uzaktan kumandalı özellikleri bulunur. Evlerinizde monoblok panjur var ise tamir ve bakımı titizlikle yapan firmamızla irtibata geçebilirsiniz.