Kocaeli Çelik Panjur Servisi

Kullanıcı Oyu: 4 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil
 

Kocaeli Çelik Panjur Servisi, panjur ve kepenk tamirinde Kocaeli ve ilçelerinde garantili işçilikle hizmet vermektedir.

Çelik Panjurlar nerelerde kullanılır?

Çelik panjur sistemleri ofis, mağaza, dükkân, firma gibi iş yerlerinde güven arz ettiği tercih edilirler. Çoğu zaman otomatik kepenk işlevi görürler. Otomatik, manuel ve elektrikle çalışan panjurlar çelik yapısıyla hırsızlara karşı ciddi mana önleyici bir yapısı vardır. Bu tür panjurlar diğerleri gibi zamanla birçok faktöre bağlı olarak arızalanabilir. Günümüzde çelik panjur ve kepenkler motorlu yapısıyla son derece otomatik özellikte ve ayrıcalıklıdırlar. Ayrıca binanın ısı yalıtımına çok az da olsa fayda sağladığı tesbit edilmiştir.

Çelik Panjurlar nasıl çalışır?

Bazı çelik panjurlarda kullanılan telefon otomasyonuna bağlı olarak çalışırlar. Bu tipleri motorlu ve kumandalı özellikte imal edilmiştir. Bu tür çelik panjur ve kepenklerin otomasyonu çalışmadığı durumlarda olabiliyor. O zaman dışarıdan manuel açıp kapamak gerekebilir. Çelik panjurlardaki otomasyon arızalarında bir çok firmadan arzu ettiğiniz teknik desteği bulamayabilirsiniz. Somfy ve Mosel marka motorlu panjurların otomasyonu ve yedek parça ihtiyaçlarınızda firmamızdan güncel bilgileri alabilirsiniz.

Elektrik kesintisinde açılmayan, kumandasında yada motorunda arıza olan, tutukluk yapan yada herhangi bir sebepten dolayı çalışmayan çelik panjurlarınız var ise bizi tercih etmenizi öneririz. Bizler kaliteli hizmet sunan müşterilerin her türlü panjur arızasına çözüm bulan tanınmış bir firmayız.

Çelik Panjur problemlerinizde 0542 841 4163 nolu telefonumuzla bizlere ulaşabilirsiniz. Eminoğulları Panjur Sistemleri sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

Firma olarak otomatik kapı, panjur, seksiyonel kapı, bariyer, kayar kapı, kepenk gibi ihtiyaçlarınız için İstanbul'da arıza tamir bakım ve/veya yeni kurulum ihtiyaçlarınız için yardımcı olabiliriz.