Beşiktaş Panjur Servisi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Beşiktaş Panjur Servisi, İstanbul ve ilçelerinde garantili işçilik ile panjur tamiri hizmeti vermektedir. Beşiktaş Otomatik Panjur Tamiri, Beşiktaş Panjur Tamiri, Beşiktaş Motorlu Panjur Tamiri, Beşiktaş Kumandalı Panjur Tamiri, Beşiktaş Panjur Kumanda Değişimi, Beşiktaş Panjur Güç Kaynağı ve Beşiktaş Panjur Sistemleri ile ilgili tüm arızalarda bize ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Otomatik Panjur Tamircisi olarak, panjurların keşif ve montaj işlemleri firmamıza bağlı profesyonel ve uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Panjur ve kepenk montajı sonrasında yine uzman ekibimiz düzenli olarak bakımlarını yapmaktadır.

Beşiktaş Panjur Sistemleri

Elektrik kesintilerinde panjurların açılmaması ya da kapanmaması durumlarında bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere bu konuda hemen yardımcı olabilecek panjur tamircisi müşteri temsilcisi ustalarımız 7/24 saat hizmet vermektedir. Otomatik panjur sistemlerinde, sıklıkla rastlanan arızalardan biride panjur motoru arızasıdır. Genellikle otomatik panjur askılığı kopmalarına, otomatik panjur sisteminin ağırlığına ve hızlı inmesine bağlı olarak motor tamamen arızalanarak kullanılmaz hale gelmektedir. panjur motorları sistemin en önemli parçasıdır. Genellikle bu sistem içerisinde bulunan yay taşı, içinde bulunan çelik kepenk yayları bu sistemin belli bir dengede çalışmasını sağlamaktadır. Bu yayların arızalanması sonucu sistem tamamen durmaktadır. Tamir işlemi bitene kadar otomatik motorlu panjur manuel olarak açılıp kapanmaktadır.

Beşiktaş Panjur Tamiri

Beşiktaş Otomatik panjur Servisi, İstanbul genelinde hizmet vermekte olup tüm panjur tamiri arayışlarınıza çözüm bulacağınız kurumsal bir firmadır. Gerekli teknik bilgiye sahip olmanın yanında tüm panjur sistemlerinin marka bazında yedek parçalarımız mevcuttur. Kullanmış olduğunuz manuel veya otomatik panjurlarda oluşan her tür arızalarda firmamız sizlere en hızlı ve işçilik garantili çözümler sunmak için hazırdır. Servis telefonlarımızdan yardım talep edebilirsiniz.

Günümüzde güvenlik önemli bir sorun olarak ortada durmaktadır. Otomatik panjurlar, kepenkler uzun ömürlüdür, sıklıkla arıza vermezler. Mevsimsel değişiklikler, kar, yağmur, aşırı soğuk ve uzun kullanım sonrası zamanla ufak tefek arızalar çıkarabilir. Otomatik kepenk veya panjurlardaki problemlerinize anında çözüm bulacak ve giderecek deneyimli ustalara sahip firmayız. Beşiktaş Otomatik panjur Tamir Servisi, 10 yıldan daha fazla bir zamandan beri otomatik kepenk ve panjur sistemlerinin imalatı, montajı ve tamiri yapan sektörün lider firmasıdır.

Otomatik panjurlar genellikle villa, yazlık, ev, apartman ve işyerleri tarafından sıkça kullanılmaktadır. Birçok binadaki giriş ve birinci kattaki dairlerde de güvenlik amaçlı kullanımı oldukça yaygındır. Evlerdeki kullanımındaki tercih güvenlik, mahremiyet ve belki birazda estetik görüntü talebi olarak söyleyebiliriz. Panjur sistemleri yüksek mukavemetli malzeme ile desteklendiği için son derece yüksek güvenlik sağlamaktadır. Bu özellikte hırsızlık, dikizleme ve doğal afetlere karşı iyi bir kalkan ve koruma görevi görmektedir.

Beşiktaş Otomatik panjur Tamiri imalat, montaj, revizyon, tadilat, satış sonrası arızalanan otomatik kepenk ve panjurların tamir bakım onarımı için servis hizmeti vermektedir, Müşteri memnuniyetini birincil öncelik kabul eden firmamız işini seven teknik bir ekiple hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bakım ve onarım görmesi gereken panjur konusunda uzman ustalarımızla yerinde onarıp hizmete alıyoruz.

Beşiktaş Otomatik panjur Arıza Servisi

Sıklıkla arıza veren otomatik panjurlarda kart tamiri, ana kart tamiri, trafo tamiri, motor, kayış, dişli tamiri firmamızın garantili işçiliğiyle tamir edilmektedir. Tamir olmayacak kadar zarar görmüş parçalar yenisi ile değiştirilmektedir.

Beşiktaş Otomatik panjur firması, yılların tecrübesi ile hızlı bir şekilde varolan arızalara müdahale ederek işlerlik kazandırmaktadır. Otomatik panjur motoru tamiri ve değişimi, santral tüp motor değişimi, yay tamiri, yay tasları değişimi, panel değişimi, tapalama, kanal ray değişimi, bayrak değişimi, sızdırmazlık fitil yenileme, çelik askı yenileme, Ayrıca, otomatik kepenk alıcı ünitesi, kumanda çoğaltması, şifre değiştirme, alıcı üniteyi silip yeniden şifreleme, anakart tamiri, her markaya ait anakartı tamir servis bakım onarımı, teknik servis yardımı