Beylikdüzü Panjur Servisi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Beylikdüzü Panjur Tamir Servisi, otomatik panjur tamiri alanında hızlı servis ve müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışmaktadır. Her tip panjur arızaları yapımı, her model panjur montajı ve panjur kurulumu ve her marka panjur tamir işleriniz Kepenk - Panjur Servisi tarafından hızlı ve garantili olarak sorunsuz olarak tamir edilerek teslim edilir.

Beylikdüzü 7/24 Saat Panjur Servisi

Firmamız Beylikdüzü'nde panjur arızalarında 0542 841 4163 nolu telefon ile hızlı servis imkanı sunmaktadır. İlçemizin en çok referanslı panjur tamircisi arayışlarınızda, her türlü panjur işlerinizde doğru adrestesiniz. Panjur montaj ve arızalarında size garantili hizmet vermeye hazırız. Beylikdüzü'nde en çok tercih edilen Panjur Tamir Firması olarak ücretsiz keşif ve uygun panjur fiyatları ile kaliteli hizmet sunuyoruz. Otomatik panjurlarda motor arızaları kullanıma bağlı olarak arıza vermesi pek mümkün değildir. Motorlu panjurlarda motorların termik denilen motoru aşırı ısınmalara karşı koruyan bir sistem mevcuttur. Panjurun en önemli aksamı olan motoru ısındığında termik sistem devreye girerek motoru bloke eder ve soğuyana kadar çalışmaz. Bir diğer arıza sebebi, imalata bağlı termik sistemin devreye girmeyerek, yoğun çalışmadan ötürü motorun ısınarak yanmasıdır. Beylikdüzü Panjur Bakım Servisi, motorlu panjur tamiri konusunda arıza yapan veya sıkışma, rüzgar çarpması, takılma sonucu kırılan yenilenmesi gereken panjurlarınızın tamir bakım onarımını garantili yapmaktadır. Panjurlarınızın yenilenmesi gerektiğinde firmamız tüm panjur sistemlerinde uzman kadrosu ile garantili servis hizmeti sunmaktadır.

Beylikdüzü Panjur Servisi
Beylikdüzü Panjur Tamir Servisi

İstanbul Beylikdüzü'ndeki her marka ve model panjurlara tamir hizmeti veren firmamız parça garantili hizmet sunmaktadır. Firmamız, otomatik, elektrikli, motorlu, kumandalı panjurlarınızın çalışmayan, kırılan tüm aksamları garantili yedek parça ile yenilenerek tekrar çalışır duruma getirilerek sorunsuz şekilde kullanmanızı sağlar. İstanbul'da panjur servisi arayanlara panjur tamirinde uygun fiyat, kaliteli malzeme ve garantili işçilik ile hizmet vermekteyiz.

  • Beylikdüzü Panjur Kasnağı Tamiri
  • Beylikdüzü Panjur İpi Tamiri
  • Beylikdüzü Panjur Motoru Tamiri
  • Beylikdüzü Panjur alıcısı Tamiri
  • Beylikdüzü Panjur Kumandası Tamiri