Ataşehir Manuel Panjur Servisi

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Ataşehir manuel panjur tamir servisi olarak her türlü panjur arızalarında sizlere yerinde destek vermekteyiz. Özellikle evlerin pencerelerinde sıkça kullanılmakta olan manuel panjurlarda sıkışmalar sonucu kopma meydana gelebilir. Bu tür problemlerin ilk belirtisi panjurun aşağı doğru inmemesi ya da inerken zorlanmasıdır. Problemli panjur yukarı çekilirken ip yukarı sarma işini düzgün yapamaz. Bunun nedeni ipin raydan çıkması olabileceği gibi raylarda yaşanabilecek bazı teknik arızalardır. Bu gibi durumlarda ise firmamızdan teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Eğer panjurda oluşan problemler tam olarak anlaşılmıyorsa bunun için ücretsiz teknik elemanlar tahsis etmekteyiz. Böylece manuel panjur sorunları ilk olarak tespit edilir ve sonrasında bakım ve tamiri yapılır. Panjurlarınızla alakalı her türlü arıza bildirimini 0542 841 4163 nolu hızlı servis telefonumuza yazdırabilirsiniz.

Manuel olarak çalışan panjurların genelde bozulma sebeplerinden birisi de ipinin kopmasıdır. İp kopma durumunda panjur ipinin değişimi yapılması gerekmektedir. Parça değişim ve onarımını yapmakta olup müşterilerin memnun kalacağı hizmet anlayışı yardımcı oluyoruz.

Ataşehir Manuel Panjur Sıkışıklığı Tamiri

Sık açılıp kapanan panjurlarda panjur sıkışması en çok yaşanan sorunlardan bir tanesidir. Panjurlarda pek çok teknik detaylar mevcuttur. Bu nedenle bozuk panjura yapılacak amatör işlemler panjurların ömrünü kısaltacağı gibi daha fazla bozulmalarına da neden olur. Siz de evlerinizde ve iş yerlerinizde bulunan panjurlarınızın rutin bakımlarını ve tamirlerini firmamıza yaptırabilirsiniz. Panjur sıkışıklığı tamiri için ilk olarak panjur ipi, panjur rayı gibi alanlar kontrol edilir. Böylece sorununun nedeni anlaşılmaya çalışılır.

Pencere panjuru tamirinin yanında kepenk tamirlerini de en iyi şekilde yapmaktayız. Alanında uzman ekibimiz ile sizlere haftanın her günü uygun fiyatlarımız ile panjur tamir hizmeti vermekteyiz. Firmamıza telefon numaralarımızda ulaşabilir ve kaliteli hizmet ağımızdan faydalanabilirsiniz.