Büyükçekmece Manuel Panjur Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Büyükçekmece Manuel Panjur Tamiri Hizmeti

Manuel panjurlarda görülen en büyük sorunlardan biri ip kopması ve ip sıkışmasıdır. Bu gibi durumlarda panjurlar açılmaz ya da yarıya kadar açılır. Bu gibi durumlarda ip değişimi yapılmalıdır. Sizler için en doğru hizmeti en uygun fiyatlara sunuyoruz.

Manuel ipli panjurlarınızda yaşadığınız kordon sıkışması problemleri devam ediyor ise ücretsiz teknik elemanlar tahsis etmekteyiz. Ustalarımız kullandığınız manuel panjurdaki sorunları tespit eder, sizinle yapılması gerekenleri paylaşır. Sizlerle yapılan görüşme sonrası uygun görülürse ipli panjurlarınızın bakım ve tamiri yapılır. Panjurlarınızla alakalı her türlü arıza bildirimini 0542 841 4163 nolu hızlı servis telefonumuza yazdırabilirsiniz.

Manuel panjurlar, ip aparatı ile açılıp kapanabilen insan gücü gerektiren sistemlerdir. Buralarda en sık karşılaşın sorunların başında ip kopması veya takılması, makara askısından çıkması gibi sorunlar oluşur. Malzemelerin ucuz ve kalitesiz olması durumunda daha çok sorunlara sebep olabilir.

Manuel panjur kordon değişim fiyatları için lütfen firmamız ile ön görüşme yapınız. İp değişimi, kordon değişimi hizmetimiz garantilidir.

En güvenilir panjur tamir firmalarından birisi olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmamız kullandığı tüm yedek parçasında ve ürünlerinde son derece kaliteli uzun ömürlü malzemeleri kullanıyoruz.