Silivri Manuel Panjur Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Silivri Manuel Panjur Tamiri hizmetimiz uzman bir teknik servis elemanlarla garantili olarak devam etmektedir. Eğer ipli panjurlarınızda kordon ve ip sıkışması problemleri oluşmuş ise ücretsiz teknik elemanlarımızla çözüm üretmekteyiz. İpli manuel panjur tamirinde ilk olarak sorunlar tespit edilir ve sonrasında gerekli bakım ve tamiri yapılır. İpli panjurlarınızla alakalı her türlü arıza için 0542 841 4163 | Mehmet Usta'dan hızlı servis talep edebilirsiniz.

Manuel olarak hareket edebilen panjurlar pencere içi veya dışı olarak iki türlü kullanım alanına sahiptir. Bazen güneşin fazla gelmemesi veya güvenlik açısından kurulması gibi uygulanış şekilleri vardır. Fakat manüel panjurlar motorlu sisteme sahip olmasalar da ipin kopma durumu, sıkışma durumu oldukça sık rastlanan sorunlardan birisi haline dönüşebiliyor. İpin tamiri aşamasında müşterinin kendi başına halletmeye çalışması panjuru tümden değiştirmeye sebep olabilecek kötü sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Bunları yaşamak yerine bizi arayarak en uygun fiyata sizin için menüel panjurunuzu tamir edelim.

Silivri Manuel Panjur Tamiri

Silivri Manuel Panjur Sıkışıklığı Tamiri

Panjurlar her sabah açılıp her sabah kapanırlar. Bu sıklıkla kullanım zamanla panjurlarda ip sıkışması diye bilinen en çok yaşanan sorunlardan bir tanesini oluşturur. Panjurlarda pek çok teknik detaylar mevcuttur. Bu nedenle bozuk panjura yapılacak amatör işlemler panjurların ömrünü kısaltacağı gibi daha fazla bozulmalarına da neden olur. Siz de evlerinizde ve iş yerlerinizde bulunan panjurlarınızın rutin bakımlarını ve tamirlerini firmamıza yaptırabilirsiniz. Panjur sıkışıklığı tamiri için ilk olarak panjur ipi, panjur rayı gibi alanlar kontrol edilir. Böylece sorununun nedeni anlaşılmaya çalışılır.

Pencere panjuru tamirinin yanında kepenk tamirlerini de en iyi şekilde yapmaktayız. Alanında uzman ekibimiz ile sizlere haftanın her günü uygun fiyatlarımız ile panjur tamir hizmeti vermekteyiz. Firmamıza telefon numaralarımızda ulaşabilir ve kaliteli hizmet ağımızdan faydalanabilirsiniz.