Dıştan Kutulu Panjur Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Dıştan kutulu panjur tamirleri için firmamız yetkililerinden destek almanız mümkündür. Rulo şeklinde sarılan bu panjurlar her ne kadar sağlam üretilse de zaman zaman bozulmalara neden olabilir. Siz de dıştan kutulu panjur tamirleri için bizden haftanın her günü destek alabilirsiniz.

Alüminyum malzemeden yapılı olan dıştan kutulu panjur modellerinde istenilen renklerde boyama yapılabilir. Arızalarını gidermek düşük maliyetlidir. Kolay sökülüp takılabilir özelliktedir. Ayrıca arızlarını bulmak ve tamiri de oldukça kolaydır.

Eminoüulları Panjur Tamir Servisi, deneyimli uzman elemanlarıyla dıştan kutulu panjur sistemleri tamirini yapmaktadır. Ülkemizin saygın markalarının yedek parçalarıyla garantili olarak sizlere hizmet vermektedir. Hangi hammaddeden yapılmış olursa olsun tüm panjur sistemlerinde arıza, bakım ve montajında her zaman tüm İstanbulluların hizmetinizdedir.

Firmamız Kocaeli ve İstanbul'da tüm semtlere ücretsiz keşif ile dıştan kutulu panjur arızalarında hızlı servis hizmeti sunmaktadır. İstanbul'da dıştan kutulu panjur tamiri için gittiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Dıştan kutulu panjur tamiri alanında arıza yapan veya sıkışma, rüzgar çarpması, takılma sonucu kırılan, yenilenmesi gereken panjurlarınızın tamir bakım onarımını garantili yapmaktayız. Her model panjurların değişmesi gerektiğinde firmamız tüm panjur sistemlerinde uzman kadrosu ile yetkili servis hizmeti sunmaktadır.

Firmamızın İstanbul'da dıştan kutulu panjur servis bölgeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen bizi 0542 841 4163 nolu telefonumuzdan arayarak ya da ilgili linke tıklayarak servis bölgelerimizi öğrenebilirsiniz