Monoblok Panjur Tamiri ve Bakımı

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Plastik malzemeden imal edilen monoblok panjurların tamiri ve bakımları için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Monoblok panjurlar diğer panjur modellerine göre daha estetik ve daha kullanışlıdır. Müşteri taleplerine göre motorlu veya makaralı modelleri vardır. Pencere kasası içine monte edilen bu panjurlar son model teknoloji ile üretilmiş yeni nesil ürünlerdir. Bu nedenle tamiri ve bakımı konusunda alanında uzman ekiplerden destek almanız önerilir. Aksi halde bu panjurların yanlış montajı ve tamiri sonucunda maddi kayba ulaşabilirsiniz.

Monoblok panjurlar pencere kasası ile bir bütün olarak imal edilir. Kutu ebatları takılacağı yere uyumlu olarak imal edilir. Bu da pencerelerin daha sade ve estetik kalmasına yardımcı olur. Rulo şeklinde sarılan kısım pencere kasasında olduğu için tamiri bir hayli zor ve tecrübe gerektirir. Bu nedenle işinde uzman olan personellerimizden hizmet alabilirsiniz.

Evinizdeki mobilyaları güneş ışığından korumak isteyen aileler panjur tamir sistemlerini tercih etmektedirler. Ayrıca ev ve ofislere takılan panjurlar sizi hırsızlık olaylarından korur. İstanbul panjur tamir servisi, İstanbul'da profesyonel bir ekiple panjur tamiri ve imalatı yapmaktadır.

Eminoğulları Panjur Tamir Servisi, deneyimli uzman elemanlarıyla monoblok panjur sistemleri tamirini yapmaktadır. Ülkemizin saygın markalarının yedek parçalarıyla garantili olarak sizlere hizmet vermektedir. Hangi hammaddeden yapılmış olursa olsun tüm panjur sistemlerinde arıza, bakım ve montajında her zaman tüm İstanbulluların hizmetinizdeyiz.

Firmamız Kocaeli ve İstanbul'da tüm semtlere ücretsiz keşif ile monoblok panjur arızalarında hızlı servis hizmeti sunmaktadır. İstanbul'da monoblok panjur tamiri için gittiğimiz ilçeleri inceleyebilirsiniz.

Monoblok panjur tamiri alanında arıza yapan veya sıkışma, rüzgar çarpması, takılma sonucu kırılan, yenilenmesi gereken panjurlarınızın tamir bakım onarımını garantili yapmaktayız. Her model panjurların değişmesi gerektiğinde firmamız tüm panjur sistemlerinde uzman kadrosu ile yetkili servis hizmeti sunmaktadır.

Firmamızın İstanbul'da monoblok panjur servis bölgeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen bizi 0542 841 4163 nolu telefonumuzdan arayarak ya da ilgili linke tıklayarak servis bölgelerimizi öğrenebilirsiniz