Manuel Panjur Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Her model manuel panjur sistemleri tamirinde yılların deneyimiyle onarım yapmaktayız. Alanında yetişmiş kalifiye elemanlarla çalışmaktayız. Firmamız Kocaeli ve İstanbul'da tüm semtlere ücretsiz keşif ile otomatik panjur arızalarında hızlı servis hizmeti sunmaktadır. Kocaeli, Sakarya ve İstanbul'da manuel panjur tamiri sektöründe yedek parça garantili hizmetimiz devam etmektedir.

Manuel sistemli panjurların genelde bozulma sebeplerinden en önemlisi ipinin kopmasıdır. İp kopma sonrası panjur yukarı - aşağı hareket edemez. Manuel panjurlarda sıklıkla oluşan İp kopma nedeniyle ipin değişimi gerekmektedir. Kopan ipin değişimi ile kolaylıkla panjurlaınızı açıp kapayabileceksiniz.

Manuel panjur tamirinde en çok tercih edilen Panjur Onarım Servisi panjur bakım ve onarımda hizmetinizdedir. Manuel olarak kullanılan panjurlar yanlış kullanıma bağlı olarak bozulmalar meydana gelebilir. Özellikle panjur iplerinde ve panjur raylarında meydana gelebilecek herhangi bir sorun panjurların tamamen dağılmasına ve bir daha kullanılmamasına neden olabilir.

Panjur Onarım Tamir Servisi, deneyimli uzman elemanlarıyla manuel panjur sistemleri tamirini yapmaktadır. Ülkemizin saygın markalarının yedek parçalarıyla garantili olarak sizlere hizmet vermektedir. Hangi hammaddeden yapılmış olursa olsun tüm manuel panjur sistemlerinde arıza, bakım ve montajında her zaman tüm İstanbulluların hizmetinizdeyiz. Eminoğulları Panjur Sistemleri, ilk etapta panjurun üst kısımlarını söküp yaşanan aksaklığın nedenini buluyor ve akabinde doğru tamir aletlerimiz ile panjurlarınıza tadilatını yapıyor.

Alüminyum Panjur Sistemi arızalarında tamir yapmak için ekiplerimizce hazır durumda beklemekteyiz. Alüminyum panjurların diğer panjurlara oranla doğal olaylara karşı daha dirençli olması sebebiyle ev ve ofislerin en çok tercih konularından birisidir. Sürtünmeleri en aza indirmek ve açılıp kapanma sırasında çıkacak sesi minimuma indirmek amacıyla kıl ve lastik fitilleri desteği sağlanmıştır. Lastiklerin ve kılların eskimesi sebebiyle sürtünme artarak rahatsız ses vermeye başlar. Kişilerin bunların değişimini ucuza yapıyım düşüncesi ile işinde uzman olmayan insanlara yaptırmamaları gerekir. Bu konuda gerekli eğitimi ve talimatları alan ekiplerimizle çalışmanız daha iyi sonuçlar verecektir.

Manuel panjur tamiri alanında arıza yapan veya sıkışma, rüzgar çarpması, takılma sonucu kırılan, yenilenmesi gereken panjurlarınızın tamir bakım onarımını garantili yapmaktayız. Her model panjurların değişmesi gerektiğinde firmamız tüm panjur sistemlerinde uzman kadrosu ile yetkili servis hizmeti sunmaktadır.

Firmamızın İstanbul'da manuel panjur servis bölgeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen bizi 0542 841 4163 nolu telefonumuzdan arayarak ya da ilgili linke tıklayarak servis bölgelerimizi öğrenebilirsiniz