Bayrampaşa Panjur Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Bayrampaşa panjur tamiri, servisimiz ile tüm Bayrampaşa ve diğer Avrupa yakası ilçelerinde aktif olarak hizmet sunmaktayız. Bayrampaşa ilçemizde fabrika, otel, atölye gibi pek çok sayıda büyük iş yerleri mevcuttur. Her işyerinde pencerelerde ve giriş kapılarında yer alan panjurlar sık kullanıma bağı olarak bazı bozulmalara neden olabilir. Bu tür teknik aksaklıklar için firmamızdan en donanımlı panjur tamiri hizmeti alabilirsiniz. Panjurlarınızla alakalı her türlü arıza bildirimini 0534 312 5696 nolu hızlı servis telefonumuza yazdırabilirsiniz.

Bayrampaşa Panjur Çelik Halat Tamiri

Eğer panjurlarınızın çelik halatlarında bir sorun varsa bu durumda sağlıklı bir kullanım imkanını sağlayamazsınız. Üstelik çelik halatların kopmasına bağlı olarak panjurların perde kısımlarında kırılmalar ve deformeler meydana gelebilir. Bu gibi tamir hizmetleri için firmamızın deneyimli ekiplerinden destek alabilirsiniz.

Bayrampaşa Panjur Motoru Tamiri

Bazı panjurlar otomatik kumandalar ile açılıp kapanır. Bu tür panjurların ömrü daha uzundur. Fakat ülkemizde sıkça rastlanan sorunlardan birisi sık elektrik kesintileridir. Bu kesintilere bağlı olarak ta panjur motorlarında boğulmalar ve yanmalar meydana gelebilir. Eğer panjur motorlarında bir bozulma söz konusu ise yerinde tamir hizmetleri sağlayarak en iyi desteği sizler için sunmuş oluyoruz.

Bayrampaşa Yerinde Panjur Tamiri

Panjurların sökülüp tekrar takılması gibi nedenlerden dolayı ömürleri kısalabilir. Özellikle büyük panjurlarda yaşanan de montaj ve tekrar montaj işlemleri birçok aksaklığı da beraberinde getirir. Ayrıca söküm ve tekrar montaj yapmak büyük zaman kaybı olacaktır. Bu nedenle firmamız sizler için yerinde panjur tamiri hizmeti vermektedir.

Panjur Arızaları Nelerdir?

İş yerlerinde ve evlerde kullanımı sıklıkla yapılan panjurlarda pek çok arıza çeşitleri görülebilir. Bunlardan bazıları ise;

 • Panjur kumanda arızaları,
 • Panjur ana kart arızaları,
 • İp kopmaları ve ipin raydan çıkması,
 • Panjur çelik halatlarının kopması,
 • Panjur motorunun yanması,
 • Panjurların içeri su ve rüzgar alması,

  Gibi pek çok arıza çeşidi mevcuttur. Bu arızaların hepsi için firmamızdan servis hizmeti alabilirsiniz.

  Bayrampaşa Panjur Tamiri Fiyatları

  Bayrampaşa panjur tamiri fiyatları panjurlarda yaşanan aksaklıklara bağlı olarak değişir. Eğer sorunun tam neden kaynaklandığını bilmiyorsanız firmamızdan ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Böylece sorunların hangi nedenlerden kaynaklandığı daha kesin olarak anlaşılır ve fiyat konusunda sizlere en uygun fiyat bilgileri aktarılır.