Gaziosmanpaşa Panjur Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Gaziaosmanpaşa Panjur, profesyonel deneyimli bir ekip ile panjur sistemleri montaj ve tamirini yapmaktadır. Hem görüntü açısından hem de sağladığı faydalar açısından son zamanların çok kullanılan sistemlerden birisi de panjurlardır. Panjur pencere dışına takılan, makarası ile açıp kapanabilen, dar ve uzun çubukların dizilerek oluşturulmuş sistemlerdir. Bunlar sesi, güneşi, soğuğu, sıcağı ve darbeleri içeri girmesini engeller. Çok kullanışlı olan bu sistemler bazı sebeplerden dolayı bozulabilirler. Bozulan panjurları layığıyla tamir eden çevremizde tanınmış yüz güldüren firmayız. Panjurlarınızla alakalı her türlü arıza bildirimini 0542 841 41 63 nolu hızlı servis telefonumuza yazdırabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Panjur Servisinden hangi hizmetleri satın alabilirsiniz?

 • Otomatik Panjur Tamiri
 • Manuel Panjur Tamiri
 • Motorlu Panjur Tamiri
 • Monoblok Panjur Tamiri ve Bakımı
 • Dıştan Kutulu Panjur Tamiri
 • Alüminyum Panjur Tamiri
 • Plastik Panjur Tamiri
 • Akordeon Panjur Tamiri
 • Makaslı Panjur Tamiri
 • Ahşap panjur tamiri

  Teknolojinin gelişmesi ile günümüzde üretilen panjurlar genellikle otomatik özelikte olanlardır. Panjurlar evimizi güneş ışığından korumakla birlikte güvenlik açısından da tercih edilmektedirler. İstanbul nem oranı yüksek illerimizden biridir. Bu nedenle neme ve rüzgara bağlı olarak panjurlarda çalışan aksamlarda zamanla arızalar olabilir. Gaziosmanpaşa Panjur Tamir firması olarak panjurlarda oluşan arızaları giderecek deneyimli ustalara sahiptir. Gaziaosmanpaşa'nın en deneyimli panjur servisi olarak uzun yıllardan beri otomatik panjur sistemleri imalatı, montajı ve tamiri yapmaktayız. Panjur ile ilgili taleplerinizi servis ustalarımız uygun fiyatlarla ve hızlı servisle yerinde uygulama yapmaktadır.

  Gaziosmanpaşa Uzaktan Kumandalı Panjur Tamiri

  Elektrikle çalışan otomatik panjurlar son zamanların en çok tercih edilen panjur çeşididir. Ancak çeşitli sebeplerden dolayı motoru ya da elektrik aksamı arızalanabilir. Size uzaktan kumandası ile kolaylık sağlayan panjurları tamirini ve bakımı bizler yapıyoruz. Tüm panjurları kapatabilen özellikteki kumandaları dahi hızlı bir şekilde eski haline getiriyoruz. Böylece sizi tekrar kumanda alma zahmetinden kurtarıyoruz.

  Gaziosmanpaşa Ahşap Panjur Tamiri

  Panjurlar genellikle plastik ve çelikten yapılmış olsa da ahşap olanları da oldukça kullanışlıdır. Görüntü açısından konfor sağlayan ahşap panjurlar diğer modellerdeki özellikleri taşırlar. Panjurlarınız hangi malzemeden yapılırsa yapılsın tüm arızalarda yeteneklerimizi sizlere kanıtlıyoruz. Otomatik veya manuel panjurlarda montaj, bakım ve arızalarda herzaman sizlerin hizmetindeyiz.

  Gaziosmanpaşa Panjur Tamiri
  Gaziosmanpaşa Panjur Tamir Servisi

  Kepenk demir ya da tahtadan yapılan panjur gibi ara boşlukları bulunmayan kapaklardır. Bunlar hırsızlara karşı önlem için kullanıldığından dükkan, ofis, mağaza gibi önemli yerlerde kullanılır. İşleyiş şekli panjurlarla aynı olduğu için firmamız kepenkleri de tamir ederler. Garaj için kullanılan kepenkler genellikle otomatik olurlar ve firmamız her türlü kepenk arızasını tamir ederler. Güvenliğiniz için kullanılan kepenkleri tekrar kullanabilmeniz için şikayetinize anında cevap veriyoruz.