Sarıyer Panjur Tamiri

Kullanıcı Oyu: 4 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil
 

Panjurlar evinizi konforlu gösteren sizi ve eşyalarınızı dış etkenlere karşı koruyan otomatik, manuel motorlu gibi çeşitleri bulunan son sistem kapaklardır. Bunlar kapıların ve pencerelerin dışına monta edildikleri için evinizi hırsızlara karşı da korurlar. Birçok faydası bulunan bu özel panjurları uzun ömürlü kullanmak istiyorsanız bakımı ve tamiri için firmamızla irtibata geçmeniz yeterlidir. Firmamız güvenilir olması, işini özenle yapması, hızlı ve kaliteli hizmet vermesi açısında adımızı geniş kitleye duyurmayı başardık. Panjurlarınızla alakalı her türlü arıza bildirimini 0534 312 5696 nolu hızlı servis telefonumuza yazdırabilirsiniz.

Sarıyer Gizli Kutulu (Detay) Panjur Tamiri

Bu tip panjur türünde bina daha inşaat halinde iken panjur yerleri hazırlanarak inşa edilir. Bu sayede panjurlar dışarıdan görünmezler. Küçük alanlar için avantaj sağlayan bu model polisitren sert bir köpükle ile duvarın içine monta edilir. Oldukça hoş görüntüsü ile insanları cezbeden bu modellerde de otomatik ve manuel çeşitleri bulunur ve her türlü arızanızda duvarınızı kırmadan tamirini yaparız. Motoru gizli bölmede olduğu için tamiri aşamasında panjuruma zarar gelir mi diye düşünmenize gerek yok. Her çeşit panjurları tamir eden ekiplerimiz tecrübeli ve becerikli oldukları için panjurlarınızı kolayca tamir ederler.

Sarıyer Alüminyum Kaplama Panjur Tamiri

Panjurların alüminyum ile kapanması güneşin zararlı etkilerinden korunması amacıyla yapılır. Böylece panjurlarınız hem uzun ömürlü olur hem de güneşin sıcaklığını içeriye yansıtmasını engeller. Genellikle iş yerlerinde kullanılması yaygın olan bu modeli tamir ederken alüminyumuna zarar gelmeden tamir ediyoruz. Bizler tamir aşamasında panjurunuzu tamamen açtığımız için sadece motor ve makara kısmına bakıyoruz. Yani panjurunuzun kapak kısmına dokunmadan işlem yapıyoruz.

Sarıyer Plastik Panjur Tamiri

Bu tip panjur çeşidini genellikle balkonlarda ve pencerelerde kullanılır. Yumuşak yapısı ile aralarındaki boşluklardan başkalarını rahatlıkla görebilirsiniz ancak dışarıdaki kişi sizi göremezler. Evlerde manuel tipi plastik panjurlar sık kullanıldığı için ipinde kopma yada takılma gibi sorunlar yaşanabilir. Bazı tiplerde iplerinde motorlu aparatı bulunurken bazılarında ise klasik elle çekmeli sistemi bulunur. İp aparatında sorun var ise onu tamir ediyoruz ve ipi kopmuş ise makarasını çıkartarak yeni ip takıyoruz.

Sarıyer Pencerelere Takılan Panjur Tamiri

Pencerelerde tüm panjur modelleri kullanılabilir. Pencerede kullanılan panjurlar yukarı çekilebildiği gibi çerçevesi ile birlikte öne doğru da hareket edilebilir özelliktedir. Firmamızda yer alan özel araçlarımız ve aletlerimiz sayesinde herhangi yükseklik sıkıntısı yaşamadan sizlere hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekiplerimiz sayesinde en üst kattaki pencerelerinizi bile hiç zorlanmadan tamirini yaparak eskisi gibi kullanılır hale getiriyoruz.

Sarıyer Panjur Yedek Parça Temini

Sizler panjurunuzdaki arızanın tamiri için bizlere başvurduğunuz andan itibaren hazırlıklara başlıyoruz. Arıza çeşidine göre alet ve yedek parçayı temin ederek mekânınıza geliyoruz. Ayrıca olası farklı arızlara karşı da yedek parça bulunduruyoruz. Panjur Tamirinde kullandığımız tüm malzemeler kaliteli ve orijinal parçalardır.