Beylikdüzü Panjur Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

İstanbul’un hızlı büyüyen en gözde ilçelerinden Beylikdüzü'nde nem gibi etmenlerin ve yağışların sık olması nedeni ile evlerin pencerelerine koruyucu amaçla panjurlar takılır. Bu panjurlar manuel olduğu gibi otomatikte olabilir. Manuel panjurlarda daha çok ip kopmaları, ip gevşemeleri ve ray sıkışmaları meydana gelebiliyorken, otomatik panjurlarda motor yanmaları, kumanda arızaları gibi bozulmalar olabilir. Firmamızdan her iki türlü panjur tamiri hizmeti alabilirsiniz. Panjurlarınızla alakalı her türlü arıza bildirimini 0534 312 5696 nolu hızlı servis telefonumuza yazdırabilirsiniz.

Beylikdüzü Otomatik Panjur Tamiri

Teknolojinin gelişmesi ile günümüzde üretilen panjurlar genellikle otomatik özelikte olanlardır. Panjurlar evimizi güneş ışığından korumakla birlikte güvenlik açısından da tercih edilmektedirler. İstanbul nem oranı yüksek illerimizden biridir. Bu nedenle neme ve rüzgara bağlı olarak panjurlarda çalışan aksamlarda zamanla arızalar olabilir. Panjur Tamir firması olarak panjurlarda oluşan arızaları giderecek deneyimli ustalara sahiptir. İstanbul'un en deneyimli panjur servisi olarak uzun yıllardan beri otomatik panjur sistemleri imalatı, montajı ve tamiri yapmaktayız. Panjur ile ilgili taleplerinizi servis ustalarımız uygun fiyatlarla ve hızlı servisle yerinde uygulama yapmaktadır.

Evinizde veya ofsinizdeki manuel veya otomatik panjurlarda oluşan her tür arızalar için firmamızdan servis talep edebilirsiniz. Firmamız panjur arızalarında hızlı servis ve işçilik garantili çözümler üretir.

Beylikdüzü panjur servisi ile ister iş yerlerinizin panjurları için isterseniz de evlerinizin panjurları için tamir hizmeti alabilirsiniz. Özellikle ip kayması gibi nedenlere bağlı olarak sıkça arıza verebilen panjurlarda ip değişimi ve diğer arıza işlemeleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

İstanbul'un tüm mahallelerine ulaştırdığımız servislerde Ücretsiz Ekspertiz Panjur Tamiri Hizmeti sunuyoruz.

Beylikdüzü ücretsiz ekspertiz panjur tamiri hizmeti ile ilk etapta panjurlarınızda yaşanan teknik aksaklıklar tespit edilir. Akabinde sizlere yapılması gereken aşamalardan ve fiyat bilgisinden bahsedir. Siz de iş yerlerinizdeki panjurlarınızın ve evlerinizdeki panjurlarınızın tamir işlemlerini firmamıza yaptırabilirsiniz.

Panjur Montajı ve Demontajı

Panjur montajı için işin uzmanı bir firmadan destek almanız önerilir. Panjurların gerek perde kısımları gerekse teknik aksamlarının düzenli ve bilgili bir şekilde yapılması gerekir. Aksi halde panjur katmanlarında yapılan yanlış montaj işlemleri panjurlarınızın ömrünü kısaltabileceği gibi sık sık arızalanmasına da neden olur. Panjur kururlum ve montajının yanında de montajı da son derece dikkat isteyen konular arasında yer alır. Taşınma ya da yer değiştirmede ilk etapta panjurların motor kısımlarının bilgili kişilerce sökülmesi gerekir. Böylece motora zarar vermeden taşıma işlemleri gerçekleşmiş olur.

Her semte kesintisiz panjur tamiri hizmeti götürmek için gelişip büyüyoruz

Beylikdüzü kesintisiz panjur tamiri hizmeti ile günün her saati firmamıza ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Panjurların gerek uzaktan kumandasında gerekse motor arızalarında hemen firmamıza ulaşarak hızlı bir şekilde onarımını sağlayabilirsiniz.

Panjur Bozulmalarının Nedenleri Nelerdir?

Panjurlarda yaşanan aksaklıkların en önemli nedenlerinden bir tanesi elbette yanlış montaj ve teknik hatalardır. Bu tür aksaklıklar için amatör kişiler yerine firmamızdan profesyonel teknik destek alabilirsiniz. Panjur bozulmalarının bir diğer nedeni ise kullanım hatalarıdır. Bu tür hataların önüne geçerek panjurlarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.