Fatih Panjur Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Fatih Panjur tamir servisi, panjur imalatı, panjur montajı ve panjur tamirinde hızlı servis ve garantili işçilikle 7/24 emrinizdedir. Panjur ile ilgili her türlü arıza bildirimini 0534 312 5696 nolu hızlı servis telefonumuza yazdırabilirsiniz. Panjur modern çağın en çok kullanılan sistemlerden birisidir. Özellikle son zamanlarda balkonlar sürgülü camlarla kapatılarak panjur yapılması yaygınlaşmıştır. Plastik ve metal gibi panjur çeşitlerimiz olup pencere, kapı gibi yerlerde güvenle kullanabilirsiniz. İmalatını yaptığımız panjur ve kepenk sistemleri ev, ofis, bakkal, mağaza, otel, cafe gibi birçok yerde kullanılabilir özelliktedir. Güneşten ve rüzgârdan korunmanın en güzel yolu firmamızda bulunan otomatik, yarı otomatik ve manuel panjurlarımızdan birini tercih etmenizdir.

Fatih Elektrikle Çalışan Motorlu Panjur Tamiri

Konfor açısından çok tutulan modellerden birisi de motorlu panjur sistemidir. Kullanıcılarını mutlu eden en önemli özelliği ise diğer modellere göre hiç güç sarf etmeden uzaktan kumanda ile panjurun açıp kapatılmasıdır. Ancak elektriklerin sürekli kesilmesi, darbeler, elektrik aksamında sıkıntılar sizleri zor durumda bırakabilir. Bizler yedek parçayı temin ederek motorunda olan arızayı ve kumandasında oluşan arızaları tamir ediyoruz. Bunların dışında motorlu panjurlarda çelik askı ve motor değişimi, paketlerin değişimi ve yağlama ve bakım hizmetlerini vermekteyiz.

Fatih Panjur Servisi

İstanbul'da tüm semtlere hizmet vermek için yapılanmış Panjur Tamir Servisimiz, panjur tamiri, panjur arızaları yapımı, panjur montajı, panjur kurulumu ve her nevi panjur işleriniz Çınar Panjur tarafından hızlı ve garantili servis ile sorunsuz olarak tamir edilerek teslim edilir.

Firmamız Fatih'de panjur arızalarında 0534 312 5696 nolu telefon ile hızlı servis imkanı sunmaktadır. Fatih ilçemizde panjur tamircisi arayışlarınızda, her türlü panjur işlerinizde doğru adrestesiniz. Panjur montaj ve arızalarında size garantili hizmet vermeye hazırız. İstanbul Avrupa Yakası en çok tercih edilen Panjur Tamir Firması olarak ücretsiz keşif ve uygun panjur fiyatları ile kaliteli hizmet sunuyoruz.

Panjur Tamir Servisi olarak Verdiğimiz Hizmetler

Panjurlarınız ne marka olursa olsun hepsini çalışır vaziyette sizlere teslim ediyoruz. Sizlere bir telefon kadar uzağınızda olup 7-24 saat hizmet vermekteyiz. Parçalarda kullandığımız malzemeler uzun ömürlüdür ve tekrar arıza yapmaması için özel olarak imal edilmiştir. Ekiplerimiz ise sizlere güzel yüzlü hizmet vererek açıklayıcı ve bilgilendirici bir dille sorunları sizlere anlatırlar. Ayrıca firmamız sizlerin memnuniyetinizi almadan mekânınızdan ayrılmazlar.

İstanbul Fatih'de panjur kullanan bütün binalara panjur tamir hizmeti veren firmamız parça garantili hizmet sunmaktadır.

Fatih'de panjur tamiri için gittiğimiz semtler ve mahalleler; Aksaray, Akşemsettin Mahallesi, Alemdar Mahallesi, Ali Kuşçu Mahallesi, Atikali Mahallesi, Ayvansaray, Balabanağa Mahallesi, Balat, Beyazıt, Binbirdirek Mahallesi, Cankurtaran Mahallesi, Cerrahpaşa Mahallesi, Cibali Mahallesi, Demirtaş Mahallesi, Dervişali Mahallesi, Emin Sinan Mahallesi Hacı Kadın Mahallesi, Haseki Sultan Mahallesi, Hırka-İ Şerif Mahallesi, Hobyar Mahallesi, Hoca Gıyasettin Mahallesi, Hoca Paşa Mahallesi, İskenderpaşa Mahallesi Kalenderhane Mahallesi, Karagümrük Mahallesi Katip Kasım Mahallesi, Kemal Paşa Mahallesi, Kocamustafapaşa Mahallesi Küçük Ayasofya Mahallesi, Mercan Mahallesi, Mesih Paşa Mahallesi, Mevlanakapı Mahallesi, Mimar Hayrettin Mahallesi, Mimar Kemalettin Mahallesi, Molla Gürani Mahallesi, Mollafenari Mahallesi, Mollahüsrev Mahallesi, Muhsine Hatun Mahallesi, Nişanca Mahallesi, Rüstem Paşa Mahallesi, Saraç İshak Mahallesi, Seyyid Ömer Mahallesi, Silivrikapı Mahallesi, Sultan Ahmet Mahallesi, Sururi Mahallesi, Süleymaniye Mahallesi, Sümbül Efendi Mahallesi, Şehremini Mahallesi, Şehsuvar Bey Mahallesi, Tahtakale Mahallesi, Taya Hatun Mahallesi, Topkapı Mahallesi, Yavuz Sinan Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Mahallesi