Eyüp Panjur Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Panjur kullanan insanların panjurları bozulduğunda ne yapacaklarını bilemez ve kendileri yapmaya çalışır. Panjur tamiri uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Biz uzman ekiplerimizi size göndererek uygun fiyata tamir ve değişim yapabilmekteyiz. Ayrıca uzun zaman kullanmak istediğiniz panjurları hassas işleyişi yüzünden işinde uzman olmayan kişiler tarafından yapmaya çalışılmaması gerekir. Yapalım derken büyük bir arızaya yol açabileceğini unutmamalısınız. Panjurlarınızla alakalı her türlü arıza bildirimini 0534 312 5696 nolu hızlı servis telefonumuza yazdırabilirsiniz.

Eyüp Motor Sistemli Panjur Tamiri

Eyüp'te motor sistemli panjur tamirleri en iyi ekip ve ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz. Motor sistemine sahip olan panjurların tamiri biraz zordur. Arıza nedenini öğrenmek için özel yazılımlı bilgisayarlar kullanmaktayız. Bu sayede fazla zaman harcamadan, ev sahiplerini yormadan tamir işlemini en iyi şekilde yapıyoruz.

Eyüp Kumandalı Panjur Tamiri

Kumandalı panjurlar son yılların en çok tercih edilen ürünlerin arasındandır. Bazen yazılım sorunları yüzünden bazen de kumanda sisteminin arızalanması yüzünden meydana gelen arızalar karşımıza çokça çıkabiliyor. Kumandalı panjur tamiri için bilgisayarlı sistemlerimiz ile sorunun kaynağına ulaşarak en hızlı çözümü uygun fiyata müşterilerimize sunuyoruz.

Eyüp Makaslı Panjur Tamiri

Makaslı panjur tamiri için Eyüp ilçesinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Makaslı panjurlar dışa doğru açılması nedeniyle depo ve garaj gibi yerlerde daha çok kullanılmaktadır. Makas sisteminin arızalanması sonucu panjurun açılmama veya yarı açılma gibi durumlarla karşı karşıya gelebilirler. Bu durumda makas sisteminin parçası değişmesi ya da arızanın giderilmesi açısından bizi arayarak en kısa sürede sorununuzu çözebiliriz.

Eyüp Dıştan Kutulu Panjur Tamiri

Eyüp'te dıştan kutulu panjur tamiri için bizlere ulaşarak sorununuzu giderebilmeniz mümkün. Dıştan kutulu panjurların özellikleri dışa bakan rulo kutusudur. Açılma ve kapanma sırasında kutunun içinde olan iplerin veya panjurun sıkışması sebebiyle oluşabilecek basit ve zor arızaları sizin için en uygun fiyatlarla tamir edebiliriz.