Zeytinburnu Panjur Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Panjurlara yönelik usta ellerde tamir görmesi ve uzun ömürlü olmasını isteyenler için firmamızın kapıları sonuna kadar açıktır. Zeytinburnu'nda meydana gelen tamir işlemleri için uzak yakın mesafe tanımadan hizmetinize hazırız. Ekiplerimizin ve ekipmanlarımızın çeşitliliği sayesinde en çok aranan panjur servisleri arasında olduğumuzu belirtmek isteriz. Panjurlarınızla alakalı her türlü arıza bildirimini 0534 312 5696 nolu hızlı servis telefonumuza yazdırabilirsiniz.

Zeytinburnu Uzaktan Kumandalı Panjur Tamiri

Zeytinburnu uzaktan kumandalı panjurların tamirleri oldukça zordur. Kullanış açısında kullanıcılarına birden çok avantaj sağlamaktadır. Kumanda sisteminin arızalanması çok sık rastlanan sebepler arasında yer alıyor. Tamiri için ise kaliteli ekipmanlara ihtiyaç duyulduğu için mutlaka uzman ellere teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde daha büyük sorunlara neden olabileceği öngörülmelidir.

Zeytinburnu Makaslı Panjur Tamiri

Makas sistemli panjurlar öne doğru 30 derecelik açı ile açılarak yarı kapalı yarı açık şekilde kullanabilen bir üründür. Panjurun malzemeleri gizli olacak şekilde makas kısmının dikey olarak montajı gerçekleştirilmektedir. Makaslı panjurların menteşelerinde veya makas çubuğunda meydana gelen küflenme, yapısında zamanla bozulma sebepleri olabilecek kriterler arasındadır. Panjur tamiri için işleyiş tarzını iyi anlamak gerekip emin ellere teslim etmeniz gelecek dönem için oldukça önemlidir. Firmamızı arayarak bu konuda yardım istemeniz halinde en hızlı ve garantili işçilik ile tamir işlemlerinizi yapabiliriz.

Zeytinburnu Panjur Yedek Parça Temini

Sizler panjurunuzdaki arızanın tamiri için bizlere başvurduğunuz andan itibaren hazırlıklara başlıyoruz. Arıza çeşidine göre alet ve yedek parçayı temin ederek mekânınıza geliyoruz. Ayrıca olası farklı arızlara karşı da yedek parça bulunduruyoruz. Panjur Tamirinde kullandığımız tüm malzemeler kaliteli ve orijinal parçalardır.

Zeytinburnu Alüminyum Panjur Tamiri

Alüminyum panjurların kullanım alanı oldukça geniştir. Isı yalıtımı ile birlikte güvenliği hedefleyen yerler için birebir ürün çeşididir. Sağlam yapısıyla her türlü hava koşullarına dayanıklı olması sebebiyle fabrika kapı pencereleri, depo pencereleri olup hatta evini korumak isteyen kişilere bile hitap eden bir özelliği vardır. Alüminyumun sağlam olması demek bozulamayacağı anlamına gelmez. Her bir makine gibi onun da bir ömrü olup mutlaka parça değişimine ihtiyaç duyulduğu zamanlar olabilir. Kaliteli yedek parçaları kullanarak güzel bir işçilikle tamir işlerinizi halledebilmemiz adına bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Zeytinburnu Panjur Tamiri

Zeytinburnu Panjur Tamirinde İade ve Değişim

Biz firma olarak hizmetimizin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Gayretlerimiz doğrultusunda piyasada yer almayı başardık. Tamir ve montaj esnasında oluşabilecek tüm aksiliklere karşı müşterilerimize ücretsiz iade ve değişim yapma hakkı tanıyoruz. Parça değişiminde müşterilere en kaliteli yedek parçaları sunarak panjurların ömürlerine ömür katmayı hedefliyoruz.