Beyoğlu Panjur Tamiri

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Beyoğlu panjur, her model panjur sistemleri tamirini garantili işçilikle yapmaktadır. Panjurlar evlerde, kış ayalarında önemli derecede ısı yalıtımı sağlamaktadır. Özellikle ahşap pencerelerde kullanılması, pencerelerden içeriye rüzgar ve soğuk girmesini engeller. Yine balkanlara, restoran bahçe ve balkonlarına ve iş yerlerine sıkça tercih edilen bir sistemdir. Eskiden her iki yana açılan kanatlardan oluşan panjurlar, günümüzde daha teknolojik ve daha estetik olarak üretilmeye başlamıştır. Panjurlarınızla alakalı her türlü arıza bildirimini 0542 841 4163 nolu hızlı servis telefonumuza yazdırabilirsiniz.

İstanbul’un tarihi ilçelerinden bir tanesi Beyoğlu ilçemizde en fazla dikkat çeken konulardan biri evlerin pencerelerinde ve balkonlarında yer alan dekoratif panjurlardır. Panjur kullanımı ev için dekoratif bir görsellik sergilerken evlerin pencerelerinde ısı yalıtımı da sağlamaktadır. Kullanıcı hataları ve montaj hataları sebebi ile bu panjurlar içeri su ve rüzgar alabilir. Bu nedenle ısı yalıtımı için kullanmak istediğiniz panjurlarınızda oluşabilecek arızalar için firmamızdan destek alabilirsiniz. Panjur tadilatından önce firmamız çalışanları panjurlardaki teknik sorunun kaynağını tespit eder ve bu yönde tamir işlemlerine başlanmış olur. Panjur arızalarında 0542 841 4163 nolu hızlı servis telefonumuzu arayabilirsiniz.

Beyoğlu Otomatik Panjur Tamiri

Teknolojinin gelişmesi ile günümüzde üretilen panjurlar genellikle otomatik özelikte olanlardır. Panjurlar evimizi güneş ışığından korumakla birlikte güvenlik açısından da tercih edilmektedirler. İstanbul nem oranı yüksek illerimizden biridir. Bu nedenle neme ve rüzgara bağlı olarak panjurlarda çalışan aksamlarda zamanla arızalar olabilir. Beyoğlu Panjur Tamir firması olarak panjurlarda oluşan arızaları giderecek deneyimli ustalara sahiptir. İstanbul'un en deneyimli panjur servisi olarak uzun yıllardan beri otomatik panjur sistemleri imalatı, montajı ve tamiri yapmaktayız. Panjur ile ilgili taleplerinizi servis ustalarımız uygun fiyatlarla ve hızlı servisle yerinde uygulama yapmaktadır.

Beyoğlu panjur tamiri

Dıştan Kutulu Panjur Tamiri için işini doğru yapan bir firmadan hizmet almak istiyorsanız, sizlere hizmet etmekten mutluluk duyarız.

Beyoğlu dıştan kutulu panjur tamirleri için firmamız yetkililerinden destek almanız mümkündür. Rulo şeklinde sarılan bu panjurlar her ne kadar sağlam üretilse de zaman zaman bozulmalara neden olabilir. Siz de dıştan kutulu panjur tamirleri için bizden haftanın her günü destek alabilirsiniz.

Motorlu Panjurlar elektrikle çalışan uzaktan kumandalı panjurlardır. Bu tür panjurlardaki motor ısınması sonucu arızalar meydana gelebilir.

Beyoğlu motorlu panjur tamirleri için özel cihazlar kullanılmaktayız. Tamir işlemi öncesi ekiplerimiz panjurlarınızı kontrol eder ve hasarın tam noktasını tespit ederek işe başlarlar. Böylece ev ve iş yeri sahiplerine fazla zaman kaybı da yaşatılmamış olur. Bunun yanında motorlu panjur tamirleri için sizlere garantili hizmet sağlamaktayız.

Beyoğlu Kaliteli Panjur Tamiri

Kaliteli tamir sonucunda panjurlarınızı daha uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Özellikle panjur motorlarında yaşanan parça değişimleri için sizlere garantili yedek parça hizmetleri sağlamaktayız. Yaptığımız her panjur yeni gibi kalacak ve sizlere uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sağlayacaktır.

Beyoğlu Panjur Akordeon Tamiri

Beyoğlu’nun her semtinde ve mahallesinde hizmet veren firmamız tüm panjur markalarını yakından tanır ve arıza gibi durumlarda hemen müdahale eder. Panjurların en sık bozulan kısımları ise akordeon kısımlarıdır. Bu alanlarda gerek tamir işlemleri gerekse parça değişim işlemleri için firmamızın telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz.